شرکت خمیرمایه رضوی گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط این شرکت خبر داد.

دکتر احسان اله اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این گواهینامه از سوی راضیه علیرضایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی اهداء شده است.

وی ادامه داد: در این راستا، خدمات پس از فروش، تسهیلات فروش و تخفیف به مصرف کنندگان نهایی طبق ضوابط مربوطه و همچنین راهکارهای مناسب توزیع و حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی، مجامع تجاری، همایش ها و ... ارایه شده است.

اژدری رعایت ضوابط تعیین و اعلام قیمت محصول و شفاف سازی برای مصرف کنندگان را یکی از دلایل کسب این عنوان دانست و افزود: به روز رسانی اطلاعات تولید و قیمت محصولات و نیز ارایه مشخصات فنی و شناسنامه محصول، بخشی دیگر از این اقدامات را شامل می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، فعالیت هایی نظیر رعایت استانداردهای ملی، بین المللی با هدف ارتقاء کیفیت محصولات انجام شده است.

اژدری با اشاره به نوآوری فنی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت خمیرمایه رضوی گفت: انجام مجموعه فعالیت های تحقیقاتی در بخش R&D و عضویت در موسسات مرتبط بین المللی از جمله انستیتو برلین برای اخذ مشاوره های لازم و صحه گذاری محصولات توسط این موسسات، مجموعه فعالیت هایی می باشد که به منظور اخذ گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تطبیق شرایط و کشش و پذیرش بازار با هدف حمایت مصرف کنندگان و عدم افزایش قیمت متناسب با نرخ رشد تورم، از جمله این اقدامات به شمار می رود.

اژدری اضافه کرد: علاوه بر این، از مشتریان در راستای ارزیابی میزان رضایتمندی آن ها، نظرسنجی شده است.

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به بهبود بهره وری تولید و بهینه سازی مصرف انرژی گفت: این فعالیت در راستای کاهش یا عدم افزایش قیمت فروش محصول صورت گرفته است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی