بازدید اعضاء اتحادیه نانوایان اصفهان از شرکت خمیر مایه رضوی

طی بازدید مدیران عامل هیات اصناف اصفهان و اتحادیه نانوایان مشهد از شرکت خمیر مایه رضوی، مدیر عامل شرکت جناب آقای دکتر اژدری با بيان اينكه شركت خميرمايه يكي از شركت‌هاي موفق و پيشرو در سطح استان خراسان بزرگ است به بيان توانمندي‌هاي واحد متبوعش پرداخت و ضمن معرفی محصولات تولیدی و توانمندی های موجود شرکت در بازارهای هدف شرکت، جهت توسعه بازارهای هدف شرکت در مناطق دیگر اهداف و برنامه های خود را به مدعوین بازگو نموند.

اژدری در این بازدید بيان كرد: «برند تجاری  خمیر مایه رضوی یکی از برند های  برتر استان خراسان است که از شرکت های دانش‌بنيان محسوب می گردد و دارای محصولی بیولوژیک می باشد.

وي گفت: مي‌توان با توجه به نيازهاي شركت خميرمايه نسبت به در نظر گرفتن اولويت‌هاي بازار با استفاده از تجربیات و دیدگاههای اجرایی مدیران بازار ايده‌هاي نويني را استخراج كرد و در جهت توسعه بازار خود در منطقه اصفهان اجرای نمود.

دکتر اژدری با توجه به تجارب و ظرفيت‌هاي بالاي بازار اصفهان، افزود: شرکت خمیر مایه رضوی تلاش مي‌كند با ارائه خدمات متفاوت و محصول تولیدی قابل رقابت در بازار به مشتریان خود خدمات متفاوتی را ارائه نماید.

اژدری درباره مشکلات موجود عنوان كرد: با توجه به معضل كمبود آب كشور و آب‌بر بودن صنعت خمیر مایه، امكان بروز مشكلاتي در آينده وجود دارد كه مي‌توان با بهره‌گيري از دانش كشورهاي پيشرفته جهان و استفاده از پساب شهري، مطالعاتي كاربردي مناسبي انجام داد.

اژدری خاطرنشان كرد: در زمينه مشاوره نياز به نظرخواهي و مشاوره با مدیران بازار هستيم. ارتباط بين شركت خمیرمایه و فعالان بازار مي‌تواند يك ارتباط دوسويه باشد.

حضور آقای دکتر خواجه؛

در این جلسه ایشان ضمن تشکر از همکاری کارخانه خمیرمایه رضوی خواستار تبیین اثرات سوء جوش شیرین توسط اتحادیه ها شدند و  اعلام آمادگی برای ارائه آموزش های لازم مزایای خمیر مایه و فرهنگ سازی مصرف را ارائه نمودند.

در این بازدید اعضای اتحادیه نانوایان، اصناف و رئیس هیئت مدیره تعاونی نانوایان خراسان نیز حضور داشتند.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی