وجه تمایز برند خمیر مایه رضوی، وابستگی آن به آستان قدس رضوی می باشد

وجه تمایز برند خمیر مایه رضوی،

 وابستگی آن به آستان قدس رضوی می باشد

شرکت خمیرمایه رضوی براي دومين سال متوالي موفق به كسب عنوان برند برتر تجاري در همايش برنديگ استان خراسان رضوی شد؛ سومین خبر مسرت بخش شرکت خمیرمایه رضوی از ابتدای سال جاری.

در ششمين همايش برندينگ با رويكرد حمايت از برند ملي كه به همت انجمن مديران صنايع خراسان و با همكاري استانداري خراسان رضوي، سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي و اتاق بازرگاني و اتاق اصناف مشهد و نیز با حضور استاندار، شهردار و اعضاي شوراي شهر و مديران كل ادارات و ساير مسئولان استانی برگزارشد، شركت خمير مايه رضوي موفق براي دومين سال متوالي موفق به دريافت لوح و تنديس برند برتر استان شد.

 

به همین مناسبت در گفت و گو دکتر احسان اژدری؛ مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی به این موفقیت، اقدام صورت گرفته در این راستا و همچنین جایگاه برند رضوی و برندینگ در کشور پرداخته ایم که در ادامه می خوانید.

 

  • این موفقیت در بین چند شرکت حاصل شده است؟

این لوح پس از بررسی و ارزیابی تمام واحدهاي توليدي و صنفي استان توسط سازمان صنعت معدن و تجارت به شرکت ها و موسسات دارای شرایط اعطا شده است.

 

  • برای اعطای این لوح و تندیس، چه پارامترهایی در نظر گرفته شده است؟

معيارهاي مورد ارزيابي بر اساس استاندارد هاي بين المللي و استاندارد ISO 10668 بوده كه از جمله مهم ترین فعاليت هاي انجام شده توسط شركت خمیرمایه رضوی كه مورد ارزيابي قرار گرفته است، می توان به داشتن       برنامه ريزي استراتژيك و خط مشي در حوزه برند، انعقاد قراداد هاي ثبت و محافظت از برند در حوزه كشور هاي CIS ، GCC و اروپايي و نیز کشورهای عراق، پاكستان و ... از طريق پيمان مادريد و همینطور قرارداد هاي LOCAL اشاره کرد.

همچنين تلاش کارکنان و مديران شركت به منظور نهادينه كردن و ارتقاي جايگاه برند رضوي در كشور به عنوان توليد كننده متمايز خمير مايه، نقش به سزایی در کسب این موفقیت داشته است.

اقدام براي ثبت برند دوم و نيز توليد از طريق برون سپاري، یکی ديگر از اقداماتی به شمار می رود که مورد ارزيابي قرار گرفته است.

علاوه بر این، برنامه های ماركتينگ و همينطور مكانيسم ارزيابي نظرات مشتريان هم برای اعطای لوح و تنديس برند برتر استان ارزيابي شده است.

  • بالاترين مزيت شركت خمیرمایه رضوی در حوزه برندينگ را در چه مواردی می دانید؟

بالاترين مزيت شركت در حوزه برندينگ، وابستگي به آستان مقدس رضوي و مضجع شريف امام هشتم عليه الاف التحيه و الثنا است كه مسئوليت شركت را مضاعف کرده و در این راستا باید با توليد محصولات برتر، متمايز و برخورداری از بالاترين استاندارها، جايگاه آن حفظ کرد و حتی ارتقا بخشید.

اينكه توليدات شركت با بالاترين كيفيت و خدمات براي مشتريان ارائه می شود، جزء رسالت و وظایف بوده و نبايد به عنوان وجه تمايز شركت در حوزه برندينگ به حساب آید.

در واقع مي بايستي در حوزه برندينگ به دنبال مزيت هاي بالقوه و تامين خواسته هاي مصرف كننده محصولات برند رضوي باشيم.

 

  • جایگاه برندینگ در کشور را چطور ارزیابی می کنید؟

متاسفانه در كشور جايگاه برندينگ ضعيف است و حتي يك برند منطقه اي قوي نداريم. طبق آمار ارائه شده در بررسي بين 75 كشور در سال 2017 از نظر برند، جايگاه ايران در رتبه 72 بوده و در منطقه خاورميانه و شمال آفريقا بين 11 كشور رتبه يازدهم را بعد از كشورهایی همچون امارات، قطر، مصر، عمان و ... كسب کرده است.

بدین منظور بايد تلاش بيشتري به ویژه براي شناسايي برند رضوي در كشورهاي حوزه اسلامي و منطقه اي به عنوان برندي كه محصولاتی با بالاترين كيفيت، خدمات و بهترين قيمت را توليد مي كند، انجام شود.

 

  • این شرکت علاوه بر انتخاب به عنوان برند برتر استان، از ابتدای سال جاری چه موفقیت هایی را کسب کرده است؟

شرکت خمیرمایه در سال جاري موفق به كسب عنوان واحد صنعتي نمونه استان خراسان رضوی و همچنین عنوان واحد صنعتي نمونه در همايش ملي اقتصاد مقاومتي شده كه تمامی اين موفقيت ها با تلاش همكاران سختكوش شركت به دست آمده است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی