برای دومين سال پياپی؛ شركت خميرمايه رضوی واحد صنعتی برتر استان در سال 1397 شد

برای دومين سال پياپی؛

شركت خميرمايه رضوی واحد صنعتی برتر استان در سال 1397 شد

 يكشنبه 1397/4/17 

 شركت خمير مايه رضوي براي دومين سال پياپي به عنوان واحد صنعتي برتر   استان خراسان رضوی در سال 1397 برگزيده شد.

به گزارش آستان نیوز، در همايش روز ملي صنعت و معدن وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، استاندار خراسان رضوي، شهردار مشهد، نمايندگان مجلس شورای اسلامی، اعضاي شوراي شهر، جمعي از مديران كل سازمان‌ها و نهادهای دولتي و همچنین جمعی از فعالان اقتصادي استان حضور داشتند.
ایراد مشكلات عديده‌ای که در حال حاضر صنایع مختلف با آن روبه‌رو هستند، همچون نقدينگي، دشواري بر سر نوسازي واحدهاي توليدي، هزينه بالای توليد، نداشتن بازار صادرات مطمئن، عدم همراهي سازمان‌ها با فعالان اقتصادي نظیر سازمان تامين اجتماعي و وضع اقتصادي ناشي از اتفاقات روز و تاثیر بر فعاليت‌هاي توليدي و بازار، از جمله مواردی بوده که سخنرانان همايش روز ملي صنعت و معدن به آن اشاره کردند.
در اين مراسم همچنین شركت خمير مايه رضوی موفق به دريافت لوح تقدير از سوی استاندار خراسان رضوی شد.
احسان اژدری؛ مدير عامل شرکت خمير مايه رضوي با اشاره به دلايل انتخاب این شركت به عنوان واحد نمونه سال گفت: توليد با حداكثر ظرفيت در تمامی روزهای سال، صادرات بيش از 50 درصد محصولات به خارج از كشور و همچنين رشد شاخص‌هاي بهره‌وري و بهبود مصرف انرژي و شاخص SEC از جمله دلایل این انتخاب به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه شركت خمیرمایه رضوی در راستاي عمل به شعار اقتصاد مقاومتي، واردات مواد اوليه از كشورهاي خارجي را در سال 1397 به حداقل رسانيده است، گفت: به این منظور از توان داخل براي تامين مواد اوليه‌اي مثل امولسيفاير، لفاف و... استفاده شده است.
اژدری ادامه داد: همچنين در مورد خريد دستگاه‌هاي بسته‌بندي و قرارداد با پيمان‌كاران فني، حداكثر استفاده از توان داخل را مد نظر قرار داده‌ایم.
مديرعامل شرکت خمير مايه رضوي اضافه کرد: اين شركت اقدامات لازم براي فرهنگ‌سازي استفاده از کالاي ايراني را مورد توجه قرار داده و اقدامات مربوط به فرهنگ سازی برای گسترش مصرف خميرمايه نان را براي بالابردن سطح سلامت جامعه پيگيري می‌کند.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی