18 استان مقصد دریافت خمیر مایه رضوی

مدیر عامل شرکت خمیر مایه رضوی از عرضه و فروش محصولات تولیدی این شرکت در 18 استان کشور خبر داد.
دکتر احسان اله اژدری گفت: شرکت خمیر مایه رضوی همچنین دارای 43 نمایندگی در سطح کشور است که تولیدات آن، 70 درصد نیاز استان و 20 درصد نیاز کشور به خمیر مایه را تامین می کند.
وی افزود: طی 3 ماه ابتدایی امسال، بیش از 1450 تن محصول همگن شده خشک تولید شده است که این رقم با تلاش کارمندان زحمتکش شرکت، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، به میزان 5/11 درصد رشد داشته است.
اژدری با اشاره به اقدامات این شرکت برای افزایش کیفیت محصولات بر اساس برنامه استراتژیک از ابتدای امسال، گفت: تهیه مواد اولیه مناسب، کنترل مناسب فرایند تولید و تصفیه ملاس، نرم افزاری کردن کنترل ملاس، اتومات کردن برنامه شستشو و ... از جمله این اقدامات به شمار می رود.
وی تهیه به موقع و با حداقل قیمت مواد اولیه را یکی از راه های کاهش قیمت تمام شده عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، فعالیت هایی نظیر کاهش هزینه های مرتبط با تولید و سربار، کاهش هزینه های نیروی انسانی، افزایش ظرفیت تولید و فروش به موقع محصول، بدین منظور صورت گرفته است.
اژدری درباره برنامه های استراتژیک این شرکت طی سال جاری، گفت: توسعه و بهبود زیر ساخت های تکنولوژی خط تولید، افزایش ظرفیت و استفاده حداکثری از پتانسیل تولید از طریق ادامه عملیات نصب و راه اندازی دستگاه بسته بندی 100 گرمی وکیوم، بخشی از این برنامه ها را به خود اختصاص می دهد.
مدیر عامل شرکت خمیر مایه رضوی گفت: بهینه سازی سیستم تصفیه خانه بیولوژیکی کارخانه نیز یکی دیگر از این برنامه هاست.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی