مدیر عامل شرکت خمیر مایه رضوی: نیاز به فرهنگ‌سازی برای مصرف خمیرمایه داریم

مدیر عامل شرکت خمیر مایه رضوی:

نیاز به فرهنگ‌سازی برای مصرف خمیرمایه داریم

سه‌شنبه 1396/12/8

مدیر عامل شرکت خمیر مایه رضوی گفت: سالانه 60 هزار تن نیاز کشور به خمیر مایه است که از این جهت باید به صورت جدی و در راستای امنیت غذایی آحاد جامعه، فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.

به گزارش آستان نیوز احسان اژدری، ظهر امروز در محل شرکت خمیر مایه رضوی در مراسم تقدیر از مشتریان نمونه محصولات این شرکت اظهار کرد: طبق آمار سال گذشته سرانه مصرف نان در کشور 140 کیلو گرم بود که حدود 11 میلیون تن مصرف نان در کشور را رقم زد. اما امسال مصرف نان به 160 کیلوگرم رسیده است.
وی افزود: در دو سال گذشته، بازار فروش خوبی داشته ایم که معتقدیم به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب و همراهی مشتریان، این موفقیت حاصل شده است‌.
اژدری با بیان اینکه طرح توسعه کارخانه خمیر مایه رضوی دنبال می شود، عنوان کرد: برون سپاری یکی از سیاست های پیشرفت شرکت های موفق دنیا است که سعی داریم با احتیاط در این حوزه وارد شویم تا کیفیت برند رضوی آسیب نبیند.
مدیرعامل شرکت خمیر مایه رضوی تصریح کرد: کیفیت، تنها به تولید محصول خوب ختم نمی شود. بلکه ما همیشه، رضایت مشتریان را جزئی از کیفیت می دانیم. البته هدف از افزایش کیفیت، خدمتی خالصانه به درگاه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی