نخستین محموله صادراتی خمیر مایه رضوی به قطر ارسال شد

نخستین محموله صادراتی خمیر مایه رضوی به قطر ارسال شد

نخستین محموله صادراتی خمیر مایه رضوی به قطر ارسال شد

1396/10/28


سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از ارسال نخستین محموله صادراتی این شرکت به کشور قطر خبر داد.
دکتر احسان اژدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: به دنبال حضور شرکت خمیرمایه رضوی در نمایشگاه محصولات غذایی در قطر و مذاکرات با متقاضیان خمیر مایه، محموله صادراتی خمیرمایه 500 گرمی وکیوم به ارزش بیش از 500 میلیون ریال بارگیری و ارسال شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال بیش از 50 درصد تولیدات این شرکت به 14 کشور مختلف دنیا صادر شده است.
اژدری با بیان این که خمیرمایه‌های صادر شده با برند محصول رضوی بوده است، افزود: این محصول، تمام استانداردهای کیفیت کشور قطر را دارد و قابل رقابت با همه محصولات مشابه خارجی می‌باشد.
وی ادامه داد: بازار قطر به عنوان بازاری مهم برای مصرف مردم این کشور و حتی کشورهای همسایه به شمار می‌رود که با توجه به دارا بودن امکان ترانزیت و صادرات مجدد به سایر کشورها، از اهمیت بالایی برخوردار است.
اژدری با اشاره به اهمیت گسترش بازارهای صادراتی گفت: این شرکت در راستای سیاست بهبود روابط با همسایگان و نظر به این که صادرات به کشورهای خارجی اهمیت ویژه‌ای دارد، اقدام به بازاریابی در این کشور کرده است.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: علاوه بر این، گسترش تعداد بازارهای صادراتی و افزایش کشورهای هدف، همواره جزء اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت بوده است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی