اشتغالزایی برای 850 نفر توسط شرکت خمیرمایه رضوی

مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی از اشتغال مستقیم و غیر مستقیم 850 نفر توسط این شرکت خبر داد.

احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شركت خميرمايه رضوي با حدود 150 نفر كارگر و بيش از 200 نفر اشتغال مستقيم و 500 نفر اشتغال غير مستقيم، تلاش کرده تا گامی در راستای رونق تولید بردارد.
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: این شرکت حدود 20 درصد از نیاز کشور به خمیرمایه را توليد و عرضه مي‌كند
وی سياست‌های در دستور کار شركت خمیرمایه رضوی در سال جاری را با توجه به شرايط حاكم بر اقتصاد، حفظ اشتغال و رونق توليد عنوان کرد.
اژدری افزود: این شرکت در راستاي چشم انداز خود و از طرفی رشد سلامت جامعه و اينكه فرآورده‌هاي تخميري باعث جذب ريز مغذي‌ها، تنظيم سيستم گوارش و ارتقای سلامت مي‌شوند، درصدد است تا از طریق توليد محصولات فرعي مانند بهبود دهنده‌ها و high sugar گامي به منظور بهبود و غني سازي آرد بردارد.
وی درباره گستره فروش خمیرمایه رضوی در بازار داخلی خاطرنشان کرد: شركت خمیرمایه رضوی با اعطای نمايندگي و تامين زنجيره خميرمايه تازه در تمامی استان‌ها، این محصول را در اقصي نقاط ايران عرضه می‌کند.
اژدری با تأکید بر اینکه در بخش توليد و فروش 95 درصد از شاخص هاي بودجه شرکت خمیرمایه رضوی محقق شده است، گفت: با اقدامات صورت گرفته طي 9 ماهه ابتداي سال و تحقق سودآوري، این مجموعه جزو شركت هاي موفق بوده است.
وی با اشاره به لزوم ارتقای دانش کارکنان تصریح کرد: در زمينه آموزش از طریق تنظيم تقويم آموزشي و ارتقاء دانش فني کارکنان برای دريافت نياز آموزشي اقدام شده است.
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: بدین منظور کارکنان شرکت به مركز آموزش ضمن خدمت آستان قدس رضوي معرفي شده اند، همچنین براي دوره هاي تخصصي مورد نياز كه توسط مركز آموزش ضمن خدمت ارائه نشده، اقدامات لازم برای معرفي به مراكز صورت گرفته است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی