برای سومين سال متوالي ؛ شركت خميرمايه رضوي به‌عنوان برند شايسته تقدير خراسان رضوي برگزيده شد


برای سومين سال متوالي؛
شركت خميرمايه رضوي به‌عنوان برند شايسته تقدير خراسان رضوي برگزيده شد
شركت خميرمايه رضوي برای سومين سال متوالي به‌عنوان برند شايسته تقدير خراسان رضوي برگزيده شد.
به گزارش آستان نیوز، این موفقیت در هفتمين دوره همايش برندينگ و تجليل از نشان هاي تجاري استان خراسان رضوي كه توسط انجمن مديران صنايع برگزار شده، توسط این شرکت کسب شده است.
در اين مراسم كه با حضور علیرضا رزم حسيني؛ استاندار خراسان رضوي و مديران استاني برگزار شد، از واحدهاي نمونه در حوزه برندینگ تقدير به عمل آمد.
احسان اژدری؛ مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی، انتصاب برند رضوي به بارگاه منور امام رضا(ع) را یکی از علل برگزيده شدن این شركت در همایش مذکور دانست.
وی ادامه داد: همچنين می توان به رقابت فشرده و انجام ارزيابي های تخصصي مربوط به تحقيقات بازار، حفاظت از برند و ثبت آن در كشورهاي خارجي، ايجاد برندهاي موازي، كيفيت بالای محصول توليدي و صادارت در بازارهاي جهاني اشاره كرد.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی درباره معیارهای مورد نظر برای اعطای برند شایسته تقدیر سال 1398 بیان کرد: بعد حقوقی برند شامل ثبت برند و جنبه رصد حقوقی، شناسایی و تحلیل گروه های استراتژیک، برنامه بازاریابی سازمان، اهداف میان مدت و بلند مدت، تهیه ماتریس های استراتژی، بررسی وضعیت برنامه کسب و کار و... از جمله این معیارها به شمار می رود.
وی ادامه داد: علاوه بر این می توان توسعه و توانمندسازی منابع انسانی با رویکرد برندینگ، تحقیقات کمی ارزیابی ،اثربخشی کمپین ها، شناسایی و تحلیل گروه های استراتژیک، تحلیل های تلفیقی مشتریان، تحقیقات کمی میزان رضایتمندی و وفاداری مشتریان، تحلیل محبط های سازمان با دیدگاه برندینگ و بازاریابی، اسناد و اطاعات کلی بازار را نام برد.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی