رونق تولید، رویکرد نخست خمیرمایه رضوی در سال جاری است

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی گفت: رونق تولید، رویکرد نخست این شرکت در سال جاری است.

احسان اژدری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت همواره در سال هاي گذشته و به ویژه سال 1398 توجه ويژه ای رونق تولید داشته که در همین راستا امسال همچون سال قبل با ۱۰۰درصد ظرفیت وبدون حتی یک روز تعطیلی اتولید  را با بالاترين ظرفيت و بهترين كيفيت، انجام داده  و به صورت مناسب توزيع کنیم.

وی ادامه داد: علاوه بر این، اقدامات زير ساختي در خصوص رشد وافزایش توليد در دستور كار قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به رویکرد شرکت های اقتصادی آستان قدس رضوی برای توسعه رونق تولید با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: آستان قدس رضوي و شركت هاي زير مجموعه با توجه به اينكه جزء مجموعه هاي مستقيم وابسته به رهبر معظم انقلاب است، مسئوليت مضاعفی در اجراي منويات ايشان و توجه به بيانيه گام دوم  انقلاب دارند.

وی ادامه داد: لذا این فرمایشات به عنوان سند راهبردی همواره مورد توجه خادمين حضرت رضا(ع) در بخش های اقتصادی خواهد بود.

اژدری با اشاره به مشکلات ناشی از تحریم ها بیان کرد: تحريم هاي خارجي بي اثر نيست ولي عمده ترين ضربه وارده از خود تحريمي هاي داخلي است.

وی افزود: معتقد هستم تحريم ها توانمندي شركت هاي داخلي در حوزه تامين مواد اوليه را بالا برده است؛ به گونه ای که بسیاری از اقلامی كه در گذشته از خارج تامين مي شده است، اکنون از داخل خریداری می شود.

اژدری ادامه داد: به عنوان مثال مواد اولیه ای همچون لفاف تركيه اي، ‌آنتي فوم آلماني، امولسيفاير هندي و سپراتور سوئدي و دستگاه بسته بندی ایتالیایی را در شرکت با نمونه داخلي خود جايگزين کردیم.

وی درباره برنامه های در دستور کار شرکت خمیرمایه رضوی در زمینه اشتغال به عنوان یکی از موضوعات مطروحه برای گسترش رونق تولید خاطرنشان کرد: در صورت اجراي طرح توسعه، اشتغال ايجاد خواهد شدف در غير اين صورت، حفظ سطح اشتغال فعلي در دستور كار است.

اژدری با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور افزودن محصولات جدید به سبد تولیدات این شرکت گفت: با توجه به ثبت برند دوم شركت با عنوان عاليمايه رضوي، درصدد توليد محصول با اين برند هستيم.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: همچنين توليد تجاري بهبود دهنده و High sugar‌ و خميرمايه  1*2  که در کشور هایی مثل عراق کاربرد دارددر دستور کار قرار گرفته است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی