تولید خميرمايه تر و خشك با بالاترین کیفیت بهداشتی بیش از ظرفیت اسمی در شرکت خمیر مایه رضوی

 

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی از تولید خميرمايه تر و خشك بیش از ظرفیت اسمی این کارخانه طی 3 ماه نخست سال جاری خبر داد.

احسان اژدری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شركت از ابتدای سال جاری عليرغم مشكلات موجود در خصوص تامين مواد اوليه، بودجه را به صورت 100 درصدی محقق کرده است.

وی ادامه داد:  راندمان توليد شرکت از طریق  بهبود و نوسازی وتهيه دستگاه هاي زير ساختي توليد طی سال هاي 95 تا 98 با هزينه اي بالغ بر 40 ميليارد ريال ، بهبود مناسبي يافته است.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به رعایت استانداردهای بهداشتی در خط تولید محصولات گفت: توليد خميرمايه  با موجود زنده و مخمر ساكارومايسس سروزيه سروكار دارد، واز الزامات بهداشتي بسيار سختي در توليد برخوردار است که با نظارت روزانه مسئولان فني و كيفي در حال انجام بوده و prps هاو امتيازدهي توسط اداره نظارت مواد غذایي انجام مي شود.

وی با بیان این که در شرکت خمیرمایه رضوی به طور مرتب اقدامات بهينه سازي زير ساخت توليد وفنی و همچنين پيگيري هاي بهداشتي در حال ارتقاء است افزود: خوشبختانه شركت در سال گذشته موفق به كسب رتبه برتر رعايت الزامات بهداشتي با ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی خراسان  رضوی شده است.

اژدری ادامه داد: در سال جاري تعويض تمامی سراميك هاي كف سالن توليد و همچنین بهينه سازي انبارها، بهبود سيستم هاي شست و شو و cip دستگاه ها، كنترل هاي ميكروبي نقاط بحراني و اخذ وتمدید گواهي نامه هاي iso14001:2015 ، iso45001:2018 و iso9001:2015 انجام شده است.

وی با اشاره به برنامه های این شرکت برای افزایش کیفیت و کمیت محصولات در سال 1398 تصریح کرد: برنامه افزايش ظرفيت توليد با استفاده از منابع داخلي جزء اولويت های شرکت خمیرمایه رضوی به شمار می رود که در این بین، نصب فرمانتور پنجم در اولويت بوده كه بخش مهمي از زير ساخت ها از جمله خريد كوره بخار، ‌فيلتر وكيوم ها و تاسيسات هوادهي انجام شده است.

اژدری ادامه داد: در حوزه كيفيت نیز به طور مرتب گلوگاه ها، شناسائي شده و در حال برطرف شدن است؛ به گونه ای که در 3 سال گذشته كمترين محصول برگشتي و عدم انطباق با ويژگي ها را داشته ایم.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با بیان این که مهم ترين شاخص رشد كيفيت، خريد مواد اوليه با كيفيت است، افزود: همچنین اقدامات مربوط حين فرآيند توليد، بهبود فرمولاسيون و تعميرات لازم در حال پيگيري و انجام است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی