تاکید شرکت خمیرمایه رضوی بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و بااستفاده از توان داخلی

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی گفت: این شرکت استفاده از توان داخلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار داده است.

احسان اژدری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: در اقتصاد مقاومتي  تكيه بر درون زا بودن در عين برون گرایی در فعاليت صنعتي با توجه به توان داخلي است.

وی ادامه داد: در این راستا شرکت خمیرمایه رضوی براي كم كردن اثر تحريم ها، مواد اوليه اي نظیر امولسيفاير، آنتي فوم، ويتامين ها، قطعات يدكي ماشین آلات و همچنين دستگاه هاي بسته بندي و لفاف ها را نمونه داخلی دارد، از تولید کنندگان کشور تامين مي کند.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی، خطر پذيري در ريسك سپردن امور به پيمانكاران داخلي و توجه به استقلال كشور، صادرات محصول، ارز آوري برای کشور و دستیابی به خود كفایي را از مصادیق   تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این شرکت  دانست و افزود: این مهم با اعتقاد به فرهنگ اسلامي و تاكيد بر تعاليم رضوي محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای توانمندسازی نیروی کار برای رشد فرهنگ اقتصاد  در این شرکت گفت: شرکت خمیرمایه رضوی از  نيروي انساني   با تحصيلات زير ديپلم و ديپلم تا فوق ليسانس با توانمندي حداكثر علمي و فني درکشور تشكيل شده است.

اژدری ادامه داد: همواره تلاش شده تا با ارائه آموزش هاي حين كار توسط مديران و ارجاع به مراكز تخصصي آموزشي اداره استاندارد، اداره نظارت بر مواد غذایي، اداره صنايع و ساير شركت ها و همچنین برگزاري دوره هاي فرهنگي و اخلاقي، توانمندي علمي و فرهنگي و اخلاقي کارکنان افزايش يابد. و مزیت های تکیه برتولیدات داخلی تبیین شود.

 

اژدری با اشاره به لزوم تحقق مصادیق اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی برای تولید متناسب با نیازهای صادراتی در این شرکت تصریح کرد: حضور در بازارهاي صادراتي و ارایه محصولی با كيفيت و بسته بندي مناسب، الزامات خاص خود را دارد.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: زمانی که در بازارهاي صادراتي با اروپا، آمريكا و چين رقابت می کنیم، حتماً بايد محصول توليدي در بهترين كيفیت، بسته بندي و قيمت باشد كه خوشبختانه تا كنون توانسته ايم با وجود رقباي قدرتمند، رقابت پذيري محصول را به نحو شايسته اي حفظ کنیم.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی