خمیرمایه رضوي با عالي‌ترين كيفيت و كمترين قيمت به مشتریان عرضه می‌شود

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی گفت: محصولات تولیدی این شرکت با عالي‌ترين كيفيت و كمترين قيمت به مشتریان عرضه می‌شود.

احسان اژدری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: سياست شركت همواره عدم رقابت با بخش خصوصي و ارایه بهترين خدمات با كمترين قيمت در مقايسه با رقبا بوده است.

وی ادامه داد: مسئوليت اجتماعي این شركت تولید محصول متبرك رضوي براي استفاده در نان مردم است.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به ارسال رایگان خميرمايه تر و با هزينه این شركت به آدرس مشتريان در سطح كشور تاکید کرد: قيمت محصولات تولیدی این شرکت در مقایسه با ساير رقبا كمتر است اما به دلیل تداوم توليد و البته رشد 7 برابري قيمت ماده اوليه اصلي ملاس، مجبور به افزايش قيمت با هماهنگي سنديكاي توليد خميرمايه و مراجع ذي صلاح هستيم.

وی ادامه داد: این شركت حدود 60 نماينده در اقصي نقاط كشور دارد و خمیرمایه تر به صورت روزانه با كاميون هاي زنجيره سرد حمل تحت قرارداد شركت به مشتریان تحویل داده می شود.

اژدری در پاسخ به این سوال که شرکت خمیرمایه رضوی در راستای حفظ ارتباط با مصرف کنندگان و اطلاع از ذائقه و استقبال اقشار مختلف از انواع محصولات چه اقداماتی را انجام می دهد؟ گفت: در این راستا شرکت به طور مرتب با نمايندگان توزيع در ارتباط است و تيم كنترل كيفي نظرات مشتريان را اخذ مي کند.

بايد

وی ادامه داد: با توجه به این که در زمینه تولید خميرمايه تر، بزرگ ترين مجموعه در كشور به حساب می آییم، لذا بايد با استمرار بر استفاده خميرمايه از جايگزيني آن با جوش شيرين جلوگيري كنيم و محصولی توليد شود كه بهترين طعم، بافت، رنگ، بو و عطر در نان را توليد کند.

اژدری با اشاره به دریافت استاندارد اختياري توليد خميرمايه در سال هاي گذشته توسط شرکت خمیرمایه رضوی بیان کرد: علاوه بر این،تمام گواهی های تشویقی و اجباری از مراجع ذی صلاح اخذ شده است..


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی