بازدید فرماندار ومسئولین ادارات دولتی شهرستان چناران از شرکت خمیر مایه رضوی

 

 

بازديد فرماندار و مسئولين ادارات دولتي شهرستان چناران از شركت خميرمايه رضوي

 

در سال رونق توليد و همچنين ابلاغ سياستهاي بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي كه توسط مقام معظم رهبري اعلام گرديد و همچنين در هفته محيط زيست در مورخ 20/3/98 فرماندار محترم و مسئولين ادارات صنايع و محيط زيست و شبكه بهداشت و درمان و ساير نهادها از خطوط توليد و اقدامات زيست محيطي شركت خميرمايه رضوي بازديد نمودند .

دكتر احسان اله اژدري دراين بازديد تكليف و وظيفه شرعي و قانوني  شركت نسبت به اجراي سياستهاي ابلاغي مقام معظم رهبري و توليت معظم درباره بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي را بيان نمودند. درباره اينكه بيانيه گام دوم سند بالا دستي و استراتژيك و سرلوحه تمام فعاليت هاي شركت مي باشد توضيحاتي را ارائه نمودند.

مديرعامل شركت در ادامه  در راستاي رونق توليد اعلام نمودند كه با حداكثر ظرفيت در سه شيفت مشغول به توليد مي باشيم. و در صدد توسعه فعاليت هاي دانش بنيان و پيشرو در زمينه هاي توليد خميرمايه High sugar‌ و بهبود دهنده هستيم.

در اين جلسه اژدري مشكلات شركت در زمينه تامين مواد اوليه و ملاس و ساير نهاده هاي توليد و اختلافات با ادارات را مطرح نمود و در حضور مسئولين مربوطه تصميم هاي مناسبي اتخاذ گرديد.

همچنين در اين بازديد مديرعامل شركت خميرمايه رضوي گزارشي از وضعيت توليد و صادارت و فروش شركت را ارائه نمود.

جناب آقاي قليچي فرماندار محترم شهرستان چناران با بيان عزم دولت براي حمايت از توليد و رفع موانع توليد را مطرح نمود و قول مساعدت براي پيگيري حل مشكلات در كارگاههاي استاني و كشوري را دارند.

در اين بازديد از تاسيسات در حال نصب تصفيه پساب بازديد بعمل آمد و از تلاشهاي شركت خميرمايه رضوي به جهت توليد با حداكثر ظرفيت و با بهترين كيفيت در حفظ اشتغال در منطقه تقدير شد.

       

 

 


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی