هم‌زمان با هفته بزرگداشت مقام کار و کارگر صورت گرفت؛ تقدیر از «شرکت خمیر مایه رضوی» به عنوان واحد نمونه خراسان رضوی

شرکت خمیر مایه رضوی به عنوان واحد نمونه خراسان رضوی در سال 1397 در سی‌امین جشنواره «امتنان» در مشهد معرفی و تقدیر شد.

مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی بیان کرد: این شرکت موفق شد در ارزیابی واحد‌های صنعتی خراسان و در بین 2 هزار و 200 شرکت کننده حاضر در این جشنواره که از طرف اداره تعاون و کار و امور اجتماعی و با حضور مسولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به این موفقیت نائل آید.

وی با اشاره به پارامترهای مورد نظر برای کسب این عنوان گفت: از عوامل برگزیده شدن در این جشنواره، رعایت کامل قوانین اداره کار و تأمین اجتماعی، اهمیت دادن به رضایت شغلی کارکنان و همچنین پرداخت به موقع حقوق و مزایا بوده است.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: علاوه بر این، خدمات رفاهی مناسب و ارائه آموزش‌های تخصصی ویژه کارکنان در داخل و خارج شرکت، نداشتن حوادث کارگری و تنش‌های شغلی از جمله سایر عوامل مهم در کسب این موفقیت بوده است.

اژدری با تأکید بر لزوم افزایش رضایت شغلی خاطرنشان کرد: این شرکت همواره بیشترین توجه به رضایت شغلی داشته و در این راستا نسبت به اصلاح طرح طبقه‌بندی مشاغل اقدام کرده است.
وی ارائه پاداش‌های موردی را از عوامل موفقیت و رضایت کارکنان شرکت خمیرمایه رضوی عنوان کرد.
وی ادامه داد: این شرکت از سال ۱۳۹۵ با اهداء لوح و هدیه، تلاش کرده تا با گرامیداشت سالروز تولد کارکنان، گامی هرچند کوچک در راستای تکریم و افزایش رضایت آن ها بردارد.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی شرکت خمیرمایه رضوی بیان کرد: این شرکت در بخش فرهنگی علیرغم اینکه ماهیت صنعتی دارد، توانسته رتبه نخست فعالیت‌های فرهنگی در میان سایر شرکت‌ها و موسسات سازمان اقتصادی رضوی را کسب کند.
اژدری ادامه داد: همچنین می‌توان برگزاری به موقع دروس اخلاق را به صورت هفتگی از عوامل این موفقیت دانست.
وی سرمایه انسانی را بالاترین ارزش در شرکت نام برد و تأکید کرد توجه به حقوق صاحبان سهام و پیمان‌کاران و مشتریان و پرسنل و رعایت توازن خواسته‌های ایشان از اولویت‌های اصلی شرکت خمیر‌مایه رضوی است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی