رشد 10 درصدی تولید و 8 درصدی صادرات خمیرمایه خشک رضوی

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از رشد 10 درصدی تولید خمیرمایه همگن خشک توسط این شرکت خبر داد.
دکتر احسان اژدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی 7 ماه ابتدایی سال جاری، بیش از 3500 تن خمیرمایه همگن شده خشک تولید شد که این رقم در مدت مشابه سال گذشته، بیش از 10 درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد: همچنین با صادرات حدود هزار و 500 تن خمیرمایه خشک، افزایش 8 درصدی در این حوزه داشته ایم.
اژدری با اشاره به تمدید استانداردهای مدیریتی توسط این شرکت طی سال جاری گفت: بدین منظور، سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه های ISO 9001:2016، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001:2007، سیستم ایمنی مواد غذایی ISO 2200:2005، سیستم ایمنی و سلامت غذا HACCP و نیز گواهینامه های حلال و نیز موفق به اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان، دیپلم افتخار کیفیت برتر و دیپلم افتخار رضایت مندی مشتری در سال 95 شده است.
وی با اشاره به ضرورت بروزرسانی و اصلاح سایت شرکت خمیرمایه رضوی گفت: این شرکت با توجه به ضرورت آموزش مصرف کنندگان، بازاریابی داخلی و خارجی و همچنین ارتباط موثر با مشتریان، اقدام به باز طراحی و راه اندازی سایت شرکت به نشانی اینترنتی www.razaviyeast.com به زبان های فارسی و انگلیسی نموده است.
اژدری ادامه داد: این سایت شامل بخش هایی از جمله اخبار شرکت، مقالات مرتبط با صنعت خمیرمایه و ... می باشد.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی اضافه کرد: همچنین در راستای جلب رضایت مشتریان شرکت خمیرمایه رضوی، بخشی تحت عنوان رضایت مشتری در سایت تعبیه شده است


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی