مراسم تقدیر از ۱۰ نماینده برترسال۱۳۹۷ شرکت خمیرمایه رضوی برگزار شد

مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی از برگزاری مراسم تقدیر از ۱۰ نماینده برتر و نمونه سال 1397 این شرکت خبر داد.

 اژدری بیان کرد: نمایندگان برتر مربوط به استان های اصفهان، شیراز، کرمان، هرمزگان، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و همچنین شهرستان های مشهد، سبزوار و باخرز از استان خراسان رضوی بوده است.

وی با اشاره به پارامترهای مورد نظر برای انتخاب نمایندگان برتر گفت: با توجه به این که انتخاب نماینده برتر باید بر اساس فعالیت نماینده به نسبت جمعیت آن منطقه باشد لذا سعی شده معیارهای مختلف و متناسب با این امر بررسی شود.

مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: در این راستا شاخص های تناژ خمیرمایه تر و خشک، رعایت پرداخت به موقع و پایبندی و وفاداری به برند رضوی، توسعه بازار فروش، عدم تخلف از ضوابط و مقررات مورد بررسی قرار گرفته است و 10 نماینده برتر،  انتخاب شده است.

وی تعداد نمایندگان فروش محصولات شرکت خمیرمایه رضوی در کشور را حدود 70 نماینده درهمه استان های سراسر کشور اعلام کرد. 

اژدری ادامه داد: این شرکت همچنین دارای نمایندگانی در کشورهای خارجی نظیر افغانستان، پاکستان، هند، ارمنستان، تاجیکستان، گرجستان، لبنان، عمارات، عمان، قطر، ترکمنستان، سوریه، ازبکستان، قرقیزستان و آذربایجان است.

وی با اشاره به افزایش تعداد نمایندگان فروش محصولات این شرکت در سال جاری بیان کرد: در راستای سیاست توسعه تغذیه سالم برای عموم و استفاده از نان مرغوب با بهترین کیفیت، از طریق بازاریابی و برنامه ریزی های صورت گرفته، استان های قزوین، البرز، همدان و سمنان به لیست خریداران امسال اضافه شده است.

اژدری ادامه داد: علاوه بر این نمایندگان  سیستان وبلوچستان تقویت شده اند.

وی درباره اقدامات صورت گرفته به منظور ارتقاء فرهنگ استفاده از خمیرمایه گفت: با توجه به این که شرکت دارای تعدادی نماینده در استان های مختلف و همچنین در بیش از 15 کشور است، لذا سیاست شرکت خمیرمایه رضوی در زمینه ترویج استفاده از فرهنگ خمیرمایه به جای سایر مواد ممنوعه متمرکز شده و در این راستا نسبت به تهیه تیزر تلویزیونی و پخش از شبکه های سراسری سیما و رادیو اقدام نموده است

 

اژدری ادامه داد: فعالیت شرکت خمیرمایه رضوی با ظرفیت کامل و به صورت سه شیفت می باشد. و با توجه به کیفیت بسیار بالای محصول تقاضای خیلی زیادی برای خرید وجود دارد

وی نمایندگان فروش را به عنوان بخشی از اعضا وخانواده شرکت عنوان کرد و افزود: با توجه به قرارداد چندین ساله شرکت با نمایندگان، لذا به منظور مساعدت با آن ها نسبت به فروش مدت دار و به صورت اعتباری های اقدام شده است.

مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: همچنین محموله های خمیرمایه تر که شرایط نگهداری خاصی دارند، بوسیله کامیونت های یخچال دار و تحت کنترل دما به صورت رایگان به آدرس  مشتریان حمل و توزیع می شود.


اژدری در پایان افزود:
با توجه به اهداف کلان شرکت و در راستای رضایت مندی مشتریان و اشاعه فرهنگ مصرف محصولات شرکت خمیرمایه رضوی، این نشست ها به صورت مداوم برگزار خواهد شد.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی