حضور شرکت خمیرمایه رضوی در نمایشگاه صنایع آرد و نان تهران

 حضور شرکت خمیرمایه رضوی در نمایشگاه صنایع آرد و نان تهران

1396/9/4 شنبه
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از حضور این شرکت در نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex) تهران خبر داد.

دکتر احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: علاوه بر شرکت خمیرمایه رضوی، سایر شرکت‌های صنایع غذایی هلدینگ کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان اقتصادی رضوی در این نمایشگاه حضور داشتند.
وی با اشاره به اهداف این شرکت برای حضور در نمایشگاه مذکور گفت: رویکرد حضور شرکت در نمایشگاه ibex، معرفی بیشتر فعالیت‌های هلدینگ صنایع غذایی رضوی با توجه به حضور تمام فعالان صنعت آرد و نان کشور و همچنین بازاریابی و افزایش فرهنگ مصرف خمیرمایه در کشور است.
اژدری ادامه داد: در این راستا با توجه به لزوم هم‌افزایی و هماهنگی بین شرکت‌های آستان قدس رضوی در این نمایشگاه، به همراه شرکت نان قدس رضوی حضور پیدا کردیم.
وی دیدار با مشتریانی که از سراسر کشور در نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex)  تهران حضور داشتند را از جمله برنامه‌های شرکت خمیرمایه رضوی عنوان کرد.
اژدری ادامه داد: برگزاری جلسات متعدد کاری با مدیران و اعضای تعاونی‌ها و اتحادیه‌های نانوایان سنتی و صنعتی نظیر تهران و اصفهان، آگاهی از نظرات آن‌ها و مذاکره برای حذف جوش شیرین و تبیین مضرات آن، از جمله سایر برنامه‌های شرکت برای حضور در نمایشگاه ibex به شمار می‌رود.
لازم به یادآوری است، نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex)  تهران از تاریخ دوم تا پنجم آذر ماه جاری با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با صنایع آردی برگزار شد .


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی