افزایش 7/3 درصدی صادرات خمیرمایه رضوی طی 7 ماه نخست سال 1396

افزایش 7/3 درصدی صادرات خمیرمایه رضوی طی 7 ماه نخست سال 1396

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از افزایش 7/3 (7 ممیز سه دهم) درصدی صادرات این شرکت طی 7 ماه نخست سال 1396 خبر داد.

دکتر احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: علیرغم کاهش صادرات خمیرمایه کشور این شرکت طی این مدت، بیش از 50 درصد محصولات تولیدی را صادر کرده است.
اژدری مهم‌ترین دلایل افزایش صادرات در سال جاری را افزایش کیفیت محصول، بازاریابی و پیدا کردن بازارهای جدید مثل قزاقستان و تعامل مناسب با خریداران خارجی عنوان کرد.
وی با اشاره به صادرات خمیرمایه رضوی به 14 کشور جهان طی سال جاری گفت: این کشورها شامل ازبکستان، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، عراق، لبنان، هندوستان، قزاقستان، امارات، ارمنستان، آلمان، گرجستان و ترکمنستان است.
اژدری در پاسخ به این سوال که برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی در راستای صادرات محصولات این شرکت، چه تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: بررسی نقاط قوت محصولات مشابه که در رده‌های بالای هرم کیفی در بازارهای هدف صادراتی قرار دارند، عضویت در انستیتو برلین آلمان برای بررسی و ارتقاء کیفی محصول، تعویض قطعات و دستگاه‌های مستعمل و تعمیرات مناسب برای به روز رسانی بخش های فنی و تولید و... از جمله این موارد به شمار می‌رود.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی افزود: علاوه بر این، می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف ارتقاء سطح علمی کارشناسان و متخصصان، خریداری دستگاه بسته‌بندی با تکنولوژی جدید و تامین مناسب‌ترین مواد اولیه برای تولید بهترین محصول را اشاره کرد.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی