اقدامات شرکت خمیرمایه رضوی در راستای گسترش بازارهای صادراتی بیان شد

اقدامات شرکت خمیرمایه رضوی در راستای گسترش بازارهای صادراتی بیان شد

                 پنجشنبه 1396/8/25

                        سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی اقدامات و برنامه‌های این شرکت پیرامون گسترش بازارهای صادراتی را برشمرد.

 دکتر احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: حضور در نمایشگاه سوریه یکی از اقدامات این شرکت از ابتدای سال جاری است که با هدف بررسی بازار این کشور و مذاکره با متقاضیان محصولات خمیرمایه رضوی برای عقد قرارداد صورت گرفته است.
وی ادامه داد: همچنین قراردادی با مشتری جدید برای افزایش میزان صادرات به کشور عراق نیز منعقد شده است.
وی ادامه داد: این شرکت در انجمن‌ها و ادارات مرتبط با صادرات مانند انجمن صادرکنندگان صنعتی و معدنی، اتحادیه صادرکنندگان و... که در امر مشاوره و بازاریابی همکاری دارند، عضویت داشته است.
اژدری با اشاره به برنامه حضور این شرکت در نمایشگاه مواد غذایی قطر همراه سایر شرکت های هلدینگ صنایع غذایی اشاره کرد و افزود: همچنین در آذر ماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نان تهران شرکت خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ایجاد بازار روسیه و گسترش بازار کشورهای قزاقستان، گرجستان، دبی و افغانستان، بخشی دیگر از فعالیت‌های صورت گرفته به شمار می‌رود.
اژدری اضافه کرد: علاوه بر این، سومین محموله صادراتی شرکت خمیرمایه رضوی در سال جاری به کشور آلمان نیز ارسال شده است.
وی درباره لزوم مساعدت با مشتریان خارجی برای تبلیغات در بازارهای هدف، گفت: از آنجا که شرکت خمیرمایه رضوی در زمینه بازارهای صادراتی، سعی در ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خارجی داشته، توانسته است با استفاده از اطلاعات به روز و دقیق و نیز دریافت نظرات مشتریان و ارسال کالاهای تبلیغاتی، خود را با نوسانات و تغییرات بازارهای صادراتی هماهنگ و هم‌سو کند که این امر سبب افزایش رضایت مشتری و متقابلا افزایش صادرات و ماندگاری بازارهای هدف صادراتی شده است.


نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی